Leafpad 0.7.7 - en to ca translation catalogue (66 entries)

en: /_File
ca: _Fitxer

en: /File/_New
ca: _Nou

en: /File/_Open...
ca: Obre...

en: /File/_Save
ca: De_sa

en: /File/Save _As...
ca: _Anomena i desa...

en: /File/Print Pre_view
ca: Pre_visualitza la impressi��

en: /File/_Print...
ca: Im_primeix...

en: /File/_Quit
ca: Surt

en: /_Edit
ca: _Edita

en: /Edit/_Undo
ca: _Desf��s

en: /Edit/_Redo
ca: _Ref��s

en: /Edit/Cu_t
ca: Re_talla

en: /Edit/_Copy
ca: _Copia

en: /Edit/_Paste
ca: Enganxa

en: /Edit/_Delete
ca: Suprimeix

en: /Edit/Select _All
ca: Seleccion_a-ho tot

en: /_Search
ca: Cerca

en: /Search/_Find...
ca: Cerca...

en: /Search/Find _Next
ca: Cerca el seg��ent

en: /Search/Find _Previous
ca: Cerca l'anterior

en: /Search/_Replace...
ca: Reempla��a...

en: /Search/_Jump To...
ca: V��s a la l��nia...

en: /_Options
ca: _Opcions

en: /Options/_Font...
ca: Tipus de lletra...

en: /Options/_Word Wrap
ca: Ajusta el text

en: /Options/_Line Numbers
ca: Numera les l��nies

en: /Options/_Auto Indent
ca: Sagna autom��ticament

en: /_Help
ca: Ajuda

en: /Help/_About
ca: Quant _a

en: GTK+ based simple text editor
ca: Editor de text simple, basat en GTK+

en: Save changes to '%s'?
ca: Voleu desar els canvis del document ��%s��?

en: Font
ca: Tipus de lletra

en: Current Locale (%s)
ca: Configuraci�� local actual (%s)

en: Other Codeset
ca: Una altra codificaci��

en: Code_set:
ca: Codificaci��:

en: '%s' is not supported
ca: No s'admet ��%s��

en: Auto-Detect
ca: Detecta autom��ticament

en: Open
ca: Obre

en: Save As
ca: Anomena i desa

en: C_haracter Coding:
ca: Codificaci�� de car��cter:

en: '%s' already exists. Overwrite?
ca: ��%s�� ja existeix. Voleu sobreescriure'l?

en: Untitled
ca: Sense nom

en: Can't convert codeset to '%s'
ca: No es pot convertir la codificaci�� a ��%s��

en: Can't open file to write
ca: No es pot obrir el fitxer per a escriure

en: Can't write file
ca: No es pot escriure el fitxer

en: Search string not found
ca: No s'ha trobat la cadena desitjada

en: Replace?
ca: Voleu reempla��ar?

en: %d strings replaced
ca: S'han reempla��at %d cadenes

en: Replace
ca: Reempla��a

en: Find
ca: Cerca

en: Fi_nd what:
ca: Cerca:

en: Re_place with:
ca: Reem_pla��a per:

en: _Match case
ca: Coincid��ncia de _maj��scules i min��scules

en: Replace _all at once
ca: Reempla��a-ho to

en: Jump To
ca: V��s a

en: _Jump
ca: V��_s

en: _Line number:
ca: N��mero de _l��nia:

en: Credits
ca: Cr��dits

en: Written by
ca: Creat per

en: Documented by
ca: Documentat per

en: Translated by
ca: Tradu��t per

en: C_redits
ca: C_r��dits

en: About %s
ca: Quant al %s

en: Print
ca: Imprimeix

en: Print Preview
ca: Previsualitza la impressi��

en: Simple text editor
ca: Editor de text simple
